Letní lounské vábení 09.-10.08.2019

 

Pátek 9. srpna 2019

Hlavní hudební scéna – Mírové náměstí

16.30 – Zahájení starostou města a hosty z partnerských měst 
17.00 – Paya Noia
18.30 – Fast Food Orchestra
20.00 – Eddie Stoilow
22.30 – Vladimír Mišík & ETC  

 

Doprovodný program

12.00 – Slide – jízda na mokré skluzavce – Rybalkova ulice – u letního cvičiště 
19.15 – prodej lampionů – před budovou radnice – á 30,- Kč (lampion, hůlka, svíčka)
20.15 – lampiónový průvod - trasa: Radnice, Mírové  náměstí - Pod Šancemi - parkoviště u bývalého DK
21.00 – Legenda o světle - noční akrobatická show - Husova ulice - před bývalým Domem kultury

 

Sobota 10. srpna 2019

Hlavní hudební scéna – Mírové náměstí

15.30 – Tam Tam Batucada
17.00 – The Beatles revival
18.30 – Žlutý Pes
20.00 – Kern

22.15 – Xindl X


Folk & Country scéna – amfiteátr na výstavišti

15.00 – Honáci

16.30 – A Bag of Potatoes

18.00 – Děda Stárek - revival Ivana Mládka
19.30 – Průvan 
22.00 – Fleret

 

Rocková scéna areál Stromovky

16.45 – 
18.30 – Zupper
20.30 – Wanastovi vjecy revival 
22.00 – Doctor PP

 

Dětská scéna areál letního cvičiště

 

14.00 – Hopsík - kouzelnické a komediální vstupy, autorské písničky a animační program
16.00 – Pipi a Pepe - zábavná dětská show v podání klaunů, doplněná soutěžním pohádkovým programem, tvarováním balónků a hudebním doprovodem

09.00 – 20.00 - Slide - jízda na mokré skluzavce - Rabalkova ulice u letního cvičiště

 

Tančírna 1. Republiky výstaviště - hlavní pavilon

15.00 – 18.00 – Bonus Orchestr  

Doprovodný program

08.00 – začátek turistického pochodu – Mírové náměstí (okolí Loun)

08.00 – začátek cykloturistiky – Mírové náměstí (Poohří) 
08.30 – 12.00 – trénink posádek závodu dračích lodí –Veslařský klub Ohře  
09.00 – volejbalový turnaj – letní cvičiště
11.00 – 18.00 – fotbalový park – výstaviště

12.00 – T-Mobile dračí lodě – Veslařský klub Ohře – přihlášku k závodu naleznete brzy zde
13.00 – 16.00 – "Voříškiáda" – výstaviště
13.30 – 16.30 – soutěžní setkání seniorů – náměstí Zschopau

15.00 – 20.00 – pouliční divadlo – Pěší zóna – Pražská x Jakoubkova ulice 


21.45 – slavnostní OHŇOSTROJ za doprovodu hudby u řeky Ohře – u mostu Veslařů

 


   

* změna programu vyhrazena                                VSTUP ZDARMA!