Účinkující na Letním lounském vábení

Hlavní hudební scéna 

Lidová muzika Frgál – zahájení letošního ročníku obstará lidová muzika hrající lidové písně folklorních regionů Slovenska, Moravy a Čech, ale také Maďarska a Rumunska. To vše k poslechu a pro ty, co si troufnou, i k tanci.

Michal Hrůza – populární český zpěvák, skladatel a kytarista zahraje se svou kapelou Hrůzy hity jako jsou např. Ráno, Bílá velryba, Namaluj svítání či jiné. 

Circus Brothers – pevná stálice české festivalové a klubové scény v České republice. Repertoár kapely vychází z balkánské hudby s přidaným šmrncem z diska, folku, techna nebo i rapu – říkají mu disko-balkan.

Monkey Business – Roman Holý, Ondřej Brousek, Matěj Ruppert, Oldřich Křejčoves, Pavel Mrázek, Martin Houdek a Tereza Černochová – to jsou jména členů kapely Monkey Business, kterou není třeba dále představovat. Parádní show je zaručena.

Kohout plaší smrt – čtyřčlenná punková kapela z Liberce působící na hudební scéně již 28 let.

Andrea Pomeje – populární česká DJka a influencerka s lounskými kořeny připraví show na závěr hudebního programu na Mírovém náměstí. 


 

Folk&Country scéna 

Audemars Piguet ReplicaHonáci – program folk & county scény zahájí skupina z Loun a okolí hrající hlavně country, folk a bluegrass

Jindra Kejakoblíbený písničkách z Droužkovic u Chomutova zpříjemní odpolední program na lounském výstavišti.

Bag of Potatoes - Irské písně v podání lounské skupiny.

Pavlína Jíšová & Bababandčeská folková zpěvačka, textařka a skladatelka zahraje na country scéně s kapelou Bababand.

Průvan - Oblíbená country skupina ze Žatce se širokým repertoárem českých country a trampských písní

Jan Vančura & PLAVCIčeskoslovenská hudební stálice, která brázdí obě republiky křížem krážem a přináší radost svými zlidovělými písničkami již skoro šedesát let.